Wakacje to idealny moment na dorobienie sobie do kieszonkowego. W szczególności chętnie z tej możliwości korzystają studenci. Gdzie mogą szukać zatrudnienia?

Jako student, masz przed sobą szeroki zakres możliwości. W wakacje masz aż trzy miesiące na pracę w wybranym przez siebie miejscu, zdobycie cennego doświadczenia, kwalifikacji oraz umiejętności. Ponadto jest to również doskonały sposób na zarobienie pieniędzy, które możesz wydać, na przykład na krótki wypad w gronie znajomych, przed rozpoczęciem nowego semestru nauki. Przekonaj się zatem, gdzie możesz zdobyć ciekawą pracę.

Praca w restauracji fast food

Przez wiele osób pomijana i lekceważona, a to spory błąd. Pracownik restauracji fast food może zdobyć cenne kontakty, a także wiele umiejętności oraz kompetencji. Jest to idealna praca wakacyjna dla studentów, która pozwala na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji. Tam nauczysz się pracy pod presją czasu, zaangażowania, a także sprawnej komunikacji w zespole. Wiele znanych i cenionych kierowników w różnych branżach, zaczynało swoją karierę zawodową właśnie w ten sposób. Dużym atutem takich firm jest przede wszystkim elastyczny grafik, który można dostosować do swoich potrzeb, a także wynagrodzenie zawsze płatne na czas.