Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik restauracji typu fast-food
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0135
OBOWIĄZKI:
Praca w restauracji szybkiej obsługi Kebab King, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.Miejsce pracy: ul. Świdnicka 24/26, 50-068 WrocławForma umowy:umowa o pracę na czas określony tj od 08.02.2021-07.02.2024, dyspozycyjność w godz 9.00-5.00Kontakt z pracodawcą: 603885993 lub: alinabuzko@onet.plOferta w sali: G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełnopodstawowe mile widziana znajomość kuchni tureckiej; mile widziana książeczka sanepidumiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu