Pracujesz w restauracji fast food już od długiego czasu, a więc przyszła pora na to, żeby ubiegać się o awans? Jeżeli uważasz, że masz odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje, a także umiejętności – nie wahaj się z tego skorzystać.
Każdy pracownik restauracji fast food ma możliwość ubiegania się o awans. W takich przedsiębiorstwach struktury firmy są bardzo czytelne i łatwe do pojęcia przez każdą osobę. To dotyczy również ścieżki rozwoju zawodowego. Jeżeli zatem chcesz uzyskać awans, w naszym artykule podpowiemy Ci, co możesz zrobić, żeby go dostać.

Jak dostać awans?

Przede wszystkim postaw na rozmowę ze swoim przełożonym. Uprzednio powinieneś się do niej właściwie przygotować. W jaki sposób? Skup się na tym, żeby zebrać wszystkie posiadane przez siebie kwalifikacje, umiejętności, a także kursy i szkolenia, które udało Ci się zrealizować w ciągu ostatnich lat. Następnie z takimi asami w rękawie, powinieneś udać się na rozmowę do szefa. Powiedz mu o tym, że pracujesz już w firmie od X lat, w tym czasie udało Ci się rozwinąć swoje kwalifikacje oraz kompetencje, na co dowodem są następujące dokumenty.

Powiedz, że chcesz się rozwijać i zależy Ci na tym, żeby otrzymać awans. Jeżeli rzeczywiście pracujesz w konkretnym miejscu od wielu lat i posiadasz odpowiednie doświadczenie, istnieje spora szansa na to, że uda Ci się uzyskać aprobatę szefa, a tym samym otrzymasz lepsze wynagrodzenie i stanowisko.