Powoli zbliżają się wakacje, a ja mam nadzieję, że w tym roku, podobnie jak i w ostatnim uda mi się zatrudnić na te kilka miesięcy w restauracji McDonald’s położonej w centrum mojego miasta. Praca jako pracownik restauracji Fast Food Inowrocław kolejny raz podreperowałaby mój niewielki budżet i sprawiła, że miałbym trochę pieniędzy na wakacje i własne potrzeby.

W tym roku czeka mnie rozpoczęcie studiów, więc będę miał najdłuższe wakacje w moim życiu. Gdy już wszystkie matury się skończą wtedy na pewno od czerwca do września będę mógł pracować w fastfoodzie.

W tamtym roku pracę załatwił mi mój dobry kolega, który znał kierownika lokalu. Teraz z Marcinem nie mam już kontaktu i sam muszę iść poprosić o zatrudnienie. Powiem, że pracowałem w tej restauracji już rok wcześniej, nikt się na mnie nie skarżył, a i ja byłem zadowolony z pracy. Mam nadzieję, że w okresie wakacyjnym będą potrzebować dodatkowych rąk do pracy, bo przecież w wakacje każdy częściej wybiera się na coś niezdrowego do zjedzenia.

W tamtym roku dzięki pracy w restauracji Fast Food udało mi się zarobić 3000 zł – po 1500 zł na każdy miesiąc pracy. Jeśli teraz pracowałbym aż cztery miesiące, na studia miałbym już odłożone prawie 6000 tysięcy. Co za optymistyczna perspektywa!