frytki, hamburgery

Pewnie wiecie jak to jest gdy ma się osiemnaście lat i w przerwie między jednym rokiem szkolnym, a drugim chce się zarobić trochę pieniędzy, które później można będzie wydać na swoje własne potrzeby. Wielu młodych ludzi decyduje się w trakcie wakacji podjąć pracę w charakterze pracownika restauracji typu Fast Food, ponieważ tego rodzaju praca jest mało zobowiązująca i bardzo łatwa do zdobycia, pracownik restauracji FastFood Kielce.

Restauracje FastFood mają to do siebie, że ich pracownicy zmieniają się z dużą częstotliwością, ponieważ nikt na tym stanowisku nie jest w stanie wytrzymać zbyt długo. Stanowisko pracownika FastFood jest bardzo ciężkie, nie tylko ze względu na fizyczny charakter zawodu, ale i na konieczność ciągłego obcowania z klientami, którzy nie należą do śmietanki towarzystwa. Wiadomo, że z restauracji FastFood korzystają setki klientów dziennie, wśród których znaleźć można przedstawicieli wszystkich zawodów, specjalności, ugrupowań społecznych i politycznych, wszelkich klas, religii, warstw społecznych i narodowości. Klienci restauracji typu Fast Food są prawdziwą mieszanką wybuchową, w której znaleźć można wiele osób potrafiących na dobre zepsuć humor pracownikowi restauracji.

O ile w mniej, nazwijmy to, obleganych restauracjach, w których kelner podchodzi bezpośrednio do stolika klienta pracownicy restauracji mogą liczyć na dość duże napiwki za swoje usługi, o tyle mało kto daje napiwki osobom stojącym za kasą w restauracji typu FastFood. Nikt nie zapłaci za usługi komuś, z kim miał do czynienia przez zaledwie jedną minutę. Los pracownika restauracji typu FastFood jest naprawdę ciężki.

*
*
*