Ciężki los w restauracji

Pewnie wiecie jak to jest gdy ma się osiemnaście lat i w przerwie między jednym rokiem szkolnym, a drugim chce się zarobić trochę pieniędzy, które później można będzie wydać na swoje własne potrzeby. Wielu młodych ludzi decyduje się w trakcie wakacji podjąć pracę w charakterze pracownika restauracji typu Fast Food, ponieważ tego rodzaju praca jest mało zobowiązująca i bardzo łatwa do zdobycia, pracownik restauracji FastFood Kielce.

3Restauracje FastFood mają to do siebie, że ich pracownicy zmieniają się z dużą częstotliwością, ponieważ nikt na tym stanowisku nie jest w stanie wytrzymać zbyt długo. Stanowisko pracownika FastFood jest bardzo ciężkie, nie tylko ze względu na fizyczny charakter zawodu, ale i na konieczność ciągłego obcowania z klientami, którzy nie należą do śmietanki towarzystwa. Wiadomo, że z restauracji FastFood korzystają setki klientów dziennie, wśród których znaleźć można przedstawicieli wszystkich zawodów, specjalności, ugrupowań społecznych i politycznych, wszelkich klas, religii, warstw społecznych i narodowości. Klienci restauracji typu Fast Food są prawdziwą mieszanką wybuchową, w której znaleźć można wiele osób potrafiących na dobre zepsuć humor pracownikowi restauracji.

O ile w mniej, nazwijmy to, obleganych restauracjach, w których kelner podchodzi bezpośrednio do stolika klienta pracownicy restauracji mogą liczyć na dość duże napiwki za swoje usługi, o tyle mało kto daje napiwki osobom stojącym za kasą w restauracji typu FastFood. Nikt nie zapłaci za usługi komuś, z kim miał do czynienia przez zaledwie jedną minutę. Los pracownika restauracji typu FastFood jest naprawdę ciężki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *